Czytanie na dziś: Wielu spośród żydów przybyłych do Marii ujrzawszy to, czego Jezus dokonał, uwierzyło w Niego. czytaj dalej
Kalendarium

 

 

 Wydarzenia za granicą

 

Meditatio Centre Londyn - program 2020 

Wydarzenia krajowe

 

Sesja medytacji Mrzeżyno 24-26 kwietnia 2020


szczecińska grupa medytacji chrześcijańskiej WCCM zaprasza na sesję medytacji nad morzem.

Spotkamy się w Mrzeżynie w dniach 24 - 26 kwietnia 2020.

 

Sesja odwołana

 

 

***

 

Grupa medytacyjna WCCM w Gdańsku zaprasza na:

Kenosis droga serca do poznania samego siebie 

Michael Highburger

Gdynia, 29.05 - 31.05.2020

Kenosis (ogołocenie), praktyka duchowa od zarania chrześcijańskich zakonów kontemplacyjnych i wgląd indyjskich mędrców wedyjskich w nie-dualność świata, to dwa skarby duchowego doświadczenia ludzkości na drodze do poznania samego siebie i Bożej miłości. Tymi, którzy przywrócili współczesnym chrześcijanom wgląd w te dwie wielkie prawdy duchowe byli ojcowie Bede Griffiths OSB i John Main OSB.

Dołącz do nas w te weekendowe rekolekcje, podczas których wspólnie podążymy drogą dawnych i współczesnych mistrzów duchowości i modlitwy.

 

Michael Highburger, ur. w 1960 r. w Stanach Zjednoczonych, ukończył filozofię i antropologię lingwistyczną na Uniwersytecie Teksańskim w Austin, siedmioletni trening medytacji buddyjskiej w linii Kapleau w Rochester Zen Center w stanie Nowy Jork i dwuletni nowicjat w pustelni kamedułów New Big Sur w Kalifornii. Od 20 lat mieszka w aśramie Sri Ramanasramam w Tamil Nadu w południowych Indiach. Autor i redaktor książek dotyczących myśli i nauczania Ramany Maharshi. Krzewiciel dialogu między religiami w ramach hinduizmu, buddyzmu i chrześcijaństwa. Od kilku lat prowadzi coroczne rekolekcje medytacyjne dla chrześcijan w Danii, Holandii i Francji. 

Rozmowa z Michaelem w Medytacji, Style i Charaktery, 1/2013.

Rekolekcje odwołane


 

***

 

 

Szczecińska grupa medytacji chrześcijańskiej WCCM zaprasza na 

Sesję medytacji i wypoczynku w Radzyniu nad Jeziorem Sławskim

Temat: I rzekł im: Wy sami idźcie na osobność, na miejsce ustronne i odpocznijcie nieco. Albowiem tych, co przychodzili i odchodzili, było wielu, tak iż nie mieli nawet czasu, żeby się posilić. (Mk 6,31, Biblia Warszawska)

11 czerwca 2020 (czwartek) – 14 czerwca 2020 (niedziela)

Ośrodek Wypoczynkowy WRATISLAVIA ul. Słoneczna 49, 67-410 Radzyń -Sława

http://wratislavia.pl/

Pokoje w pensjonacie nad samym jeziorem. Pokoje dwupoziomowe na II piętrze z tarasami z widokiem na jezioro. Część sypialna na antresoli, salon z łazienką i WC na pierwszym poziomie. Antresola 5- osobowa, dla nas 3-osobowa. Na zdjęciu połowa antresoli. 

Zobacz zdjęcia pokoi.

Sesja odwołana

 

  

Odbyły się w 2020 roku


1. Spotkania tynieckie: 12 stycznia (o. Włodzimierz Zatorski).o godz. 16:00. Transmisja Mszy św. z homilią będzie dostępna na żywo na www.tyniec.tv

 

 
 

 

Kalendarium - Archiwa

 

Kalendarium 2019

Kalendarium 2018

Kalendarium 2017

Kalendarium 2016

Kalendarium 2015

Kalendarium 2014

Kalendarium 2013

Kalendarium 2012

 

Print Friendly and PDF