Czytanie na dziś: Jezus powiedział do swoich apostołów: czytaj dalej
Kalendarium

 

 Wydarzenia za granicą


 

Meditatio Centre Londyn - program 2018 

Wydarzenia krajowe

 

 

Meditatio 2018

16-18 listopada 2018

Warszawa

 

poznać kim jestem
na drodze z wewnętrznym Nauczycielem

Liz Watson, WCCM Londyn

Informacje i zapisy
Odbyły się w 2018

 

Sesja medytacyjna; Klasztor Księży Pallotynów na Karczówce/Kielce, 05.10 -07.10.2018. "Poznać i wierzyć - czasem, aby lepiej poznać Boga, trzeba lepiej poznać siebie" - Jan Oleszko SAC

***

Spotkania tynieckie. W niedzielę 23 bm. spotykamy się jak co miesiąc w kościele w Tyńcu o godz. 16:00 na Mszy św., medytacji chrześcijańskiej i konferencji z biblistą o. prof. Tomaszem Dąbkiem OSB. Tradycyjnie transmisja na żywo będzie od godz. 15:50 na www.tyniec.tv

***

Spotkanie medytacyjne z bratankiem ojca Johna Maina OSB - Danaldem Mainem, który we wrześniu odwiedził Warszawę. Donald mieszka w Nowym Jorku, gdzie prowadzi dwie grupy medytacyjne na Manhattanie. Spotkamy się w środę 05 września w Warszawie w Kościele Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w godz 18:00 - 19:30.

 

***


8 lipca medytacyjne spotkania tynieckie na mszy świętej o godz. 16:00 i konferencji z o. Robertem Wieczorkiem OFMCap, misjonarzem w Republice Środkowej Afryki, autorem książek, m.in. poczytnej pozycji "Koptowie". Msza św. odbędzie się w nowo wyremontowanej kaplicy w Opatówce.

***

17 czerwca medytacyjne spotkania tynieckie na mszy świętej i konferencji z o. Włodzimierzem Zatorskim OSB. Temat: Wdzięczność.

***

Ks. Joseph Pereira (Indie)
Cud zdrowienia - ciało, umysł i dusza w programie 12 kroków
19 czerwca 2018, Katowice

***

Sesja medytacji w w Dźwirzynie k. Kołobrzegu. Termin: 8 czerwca do 10 czerwca 2018. Temat:  Wspólnota medytacji. Prowadzenie: Paulina Leśniak i Wojtek Karczmarzyk

***

Medytacyjne spotkania tynieckie na mszy świętej i konferencji z opatem o. Szymonem Hiżyckim OSB. Temat: Nauczanie Ojców i Matek Pustyni. 13 maja o godz. 16:00.

***

29 kwietnia medytacyjne spotkania tynieckie na mszy świętej i konferencji z opatem o. Szymonem Hiżyckim OSB. Temat: Nauczanie Ojców i Matek Pustyni. 

***

 11 marca medytacyjne spotkania tynieckie na mszy świętej o godz. 16:00 i konferencji z opatem o. dr Szymonem Hiżyckim OSB na temat właściwego podejścia do praktyk ascetycznych w oparciu o apoftegmaty związane z abbą Makarym Wielkim.

 
***
 
18 lutego medytacyjne spotkania tynieckie na mszy świętej i konferencji z o. Włodzimierzem Zatorskim OSB na temat przygotowania się podczas Wielkiego Postu do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego, o istocie postu powiązanego z modlitwą i uczynkami miłosierdzia oraz o prawidłowym spojrzeniu na praktyki ascetyczne.

***

28 stycznia medytacyjne spotkania tynieckie na mszy świętej i konferencji z o. Włodzimierzem Zatorskim OSB na temat interpretacji słów Jezusa "Co to znaczy pełnić wolę Bożą?" (Mk 3,35).


 

 

Kalendarium - Archiwa

 

Kalendarium 2017

Kalendarium 2016

Kalendarium 2015

Kalendarium 2014

Kalendarium 2013

Kalendarium 2012

Print Friendly and PDF