Czytanie na dziś: czytaj dalej
Dla liderów grup WCCM Konferencje

Zawiązanie nowej grupy medytacyjnej jest krokiem wiary, ale też wzbogacającym doświadczeniem odpowiedzialności. Cokolwiek dasz z siebie, otrzymasz z powrotem z sowitą nawiązką. Zawsze pamiętaj o tym, że nie musisz być ani ekspertem, ani modelem Medytacji. Pozostań jej pokornie oddanym. Nauczyciel jest wewnątrz nas. Jego Imię jest „wywyższone ponad wszelkie inne imiona”. Grupa staje się kanałem Jego obecności nie tylko dla swoich członków, ale i dla wszystkich osób, z którymi w ciągu tygodnia spotykają się jej uczestnicy.

Laurence Freeman OSB, "Drogocenna perła."

Podręczniki

 

 

Kim Nataraja - Dzieląc się darem

Podręcznik „Dzieląc się darem” zawiera bogaty materiał szkoleniowy dla nauczania medytacji chrześcijańskiej wg o. Johna Maina OSB. Zawarte w nim artykuły i informacje pomogą ci ugruntować twoją wiedzę, wesprzeć grupę medytacyjną, która prowadzisz lub zorganizować prezentację medytacji dla szerokiego grona słuchaczy. 

Pobierz książkę w pdf.

 

LAURENCE FREEMAN OSB Drogocenna perła, Wydawnictwo Tyniec, Kraków 2011. Jest to zbiór praktycznych wskazówek dla osób chcących zawiązać i poprowadzić grupę Medytacji Chrześcijańskiej w swoim najbliższym środowisku: parafii, uczelni, domu...


Print Friendly and PDF